Tęczowa Kraina Sportowego Smyka (Chyby)

Tęczowa Kraina Sportowego Smyka
Szamotulska 47, Chyby

dla nas - najważniejsze są Dzieci.

Nasz żlobek mieści się w nowoczesnym , przestronnym budynku, sale oraz ich wyposażenie gwarantują bezpieczństwo  i komfotr podczas zabaw oraz odpoczynku. Pełne ciepła i miłości do dzicie Ciocie zapewniają naszym maluszkom poczucie bezpieczeństwa, utulenie, moc zabaw oraz prawidłowy rozwój przez dobór odpowiedniego zestawu narzędzi i materialów dydaktycznych. Kazda z cCioć ma pod swoją opieką nie więcej niż 4-5 dzieci, dziękio czemu czują się one zaopiekowane i dostrzegane.

www.teczowa-kraina.com

W okresie żłobkowym bardzo ważny jest rozwój sensortyki dziecka, dlatego codziennie zapewniamy dzieciom zajęcia oraz  zabawy sensoryczne, przez co nasze maluchy niezwykle się brudzą. To przez masy , pasty, farby, oraz fakt, że podczas nauki sdamodzielnego jedzenia zachęcamy dzieci do wykorzystywania rączek, równiez do jedzenia zup :):):). W domu - nie zawsze jest to możliwe, w żłobku  - tak :)

Zgodnie z przyjętą w naszyej placówce, zasadą dwujęzyczności już najmłodsze dzieci 3 razy w tygodniu mają zajęcia (dostposowane do danego wieku) z języka angielskiegop. Jest to , oczywiście, nauka osłuchowa, daje jednak doskonałe efekty: wiele dzieci swe pierwsze słowa i zwroty wymawia....w języku angielskim

Wszystkie dzieci co tydzień uczestniczą w zajęciach:

• bajkoterapia
  • dogoterapia

od 1,5 roku dzieci uczestnmiczą w zajęciach sportowych:

• wf ogólnorozwojowy
  • wf sensoryczny
  • piłka nożna
koszt wymienionych zajęć jest wliczony w wysokość czesnego