Żłobek 4 Pory Roku (Bielsko-Biała)

Żłobek 4 Pory Roku
Kowalska 9, Bielsko-Biała

• animacje
  • internet

Nasz żłobek muzyczny prowadzi opiekę nad dziećmi w wieku do 3 lat. Dzieci podzielone są na dwie grupy wiekowe. Pierwsza to dzieci do 1.5 roku, druga grupa to dzieci do 3 lat. Zapewniamy powierzonym nam dzieciom właściwą opiekę pielęgnacyjną i edukacyjno-wychowawczą z uwzględnieniem wieku oraz etapu rozwoju dziecka. Zajęcia tematyczne opieramy na obserwacji otoczenia w zależności od pory roku, tradycji związanych ze świętami, zjawiskami przyrody (np. pierwszy śnieg). Od wiosny do późnej jesieni dzieci bawią się w zabezpieczonym ogrodzie lub na otwartym tarasie. W tym samym czasie niemowlęta leżakują na powietrzu. Bez względu na obecną porę roku zapewniamy dzieciom spacery w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Nasze maluszki objęte są rodzinną atmosferą bezpieczeństwa oraz odpowiednimi warunkami higieniczno-sanitarnymi. W naszej placówce działa monitoring a opiekę sprawujemy w warunkach zbliżonych do domowych.     Opiękę nad dzieci sprawuje wykwalifikowana kadra...

Każde dziecko jest dla nas odrębną osobowością. Pomagamy dzieciom w indywidualnym rozwoju, w zależności od jego predyspozycji i możliwości. Dla dzieci w wieku 1.5 roku prowadzimy zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe, naukę prostych zwrotów w języku angielskim poprzez zabawę.