Żłobek Żyrafka (Bielany Wrocławskie)

Żłobek Żyrafka
Akacjowa 6, Bielany Wrocławskie
Sprawdź na mapie

Cennik

Grupa 2-latków
Grupa 3-latków
Grupa 4-latków
od 1000 PLN

PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ŻYRAFKA  został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Rodzicach którzy poszukują kreatywnych rozwiązań w wychowaniu swojego dziecka. Głównym celem placówki jest kształtowanie u dziecka szeroko pojętej samodzielności i niezależności, przejawiających się w radzeniu sobie z problemami, kreatywnym myśleniu, twórczym postrzeganiu świata w nieustającym rozwoju. Starannie dobierana kadra opiekunek i specjalistów, wspomaga rozwój Państwa dzieci. Szczególną uwagę zwracamy na odpowiednie przygotowanie pomieszczeń przystosowanych do opieki nad dziećmi do lat 5  dobranie *mądrych* zabawek i programów edukacyjnych pozwalających na prawidłowy rozwój maluszków. Najważniejszy jest dla Nas wszechstronny rozwój dziecka. Dbamy o to, by dziecko czerpało radość z zabawy, nawiązywało relacje z rówieśnikami, odkrywało otaczający go świat. Nauczyło się samodzielności. Kładziemy nacisk na dobre samopoczucie dziecka, profesjonalne podejście, opiekę i szacunek. Zapewniamy...