Żłobek Żyrafka (Bielany Wrocławskie)

Żłobek Żyrafka
Akacjowa 6, Bielany Wrocławskie

• język hiszpański

Grupa 2-latków
Grupa 3-latków
Grupa 4-latków
od 1000 PLN

Niepubliczne Przedszkolne Żyrafka to placówka przyjazna dla dzieci w grupach rozwojowych : 4-5 latki, oraz 2,5-3 latki . Dla nas najważniejsza jest radość i uśmiech dziecka, nauka oparta na zabawie w indywidualnym tempie rozwoju dziecka. Zwracamy uwagę na prawidłowe nawiązywanie relacji rówieśniczych, odkrywanie własnych talentów i mocnych stron czyli naszych *supermocy* . Razem pokonujemy słabostki i dążymy do nauki samodzielności dostosowanej do indywidualnego rozwoju dziecka. Każdy dzień przynosi coś nowego :) uczestniczymy w warsztatach tematycznych, kinie, teatrze a także czasem sami zamieniamy się w aktorów :) Wycieczki tematyczne również uwielbiamy. Pracownicy Żyrafki zwracają uwagę na dobre samopoczucie dziecka, oferujemy profesjonalne podejście i opiekę skierowaną do naszych wychowanków. Panuje u nas pozytywna i radosna atmosfera a rodzice otrzymują codzienne informacje na temat samopoczucia swojego dziecka. Oferujemy bogaty zakres zajęć dodatkowych :...